Způsoby objednání u nových a u stávajících pacientů

Jste -li nový pacient, pak se můžete objednat  telefonicky na 774 574 005 nebo 222 532 432 nebo emailem na ordinace@endocare.cz. Při objednávání se vás sestřičky budou ptát na problém, se kterým vás za námi posílají. Připravte si tedy k ruce doporučení od lékaře a výsledky vyšetření, pokud nějaké máte. Tyto informace jsou pro nás důležité. Podle nich určíme, zda váš problém vyžaduje urychlené řešení či nikoliv. Děkujeme za pochopení.

Jste -li náš stávající pacient, pak můžeme k objednání využít také internetového objednávání. Omlouváme se, ale tento způsob objednávání není určen pro nové pacienty.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Z kapacitních důvodů jsme byli nuceni omezit přijímání nových pacientů na spádovou oblast Prahy 4. Pacienty s akutními obtížemi, s těžkými formami endokrinních chorob a gravidní ženy se budeme snažit přijímat nadále neomezeně v co nejkratších termínech. Pacienty s lehkými formami endokrinních poruch nebo pacienty již léčené objednáváme nyní s průměrnou objednací lhůtou 3 měsíce a to pouze na základě doporučení od praktického lékaře nebo specialisty. Doporučením od jiného lékaře se snažíme eliminovat případy „z internetu“ diagnostikovaných poruch funkce některé ze žláz s vnitřní sekrecí, které nás poslední dobou stále častěji neindikovaně zatěžují. Pokud si nejste čímkoliv jistí, zašlete nám email s dotazem a nejlépe také s vašimi laboratorními výsledky (pokud je máte) a my se vám ozveme zpět.

Omlouváme se všem za komplikace a děkujeme za trpělivost a za pochopení.

V PŘÍPADĚ, ŽE SE NA VYŠETŘENÍ NEMŮŽETE DOSTAVIT, ŽÁDÁME VÁS O DŮSLEDNÉ VČASNÉ OMLOUVÁNÍ SE Z TERMÍNU. UMOŽNÍTE TAK JINÝM PACIENTŮM, KTEŘÍ NA VYŠETŘENÍ ČEKAJÍ, ZÍSKAT TERMÍN DŘÍVE. DĚKUJEME  ZA OHLEDUPLNOST NEJEN K NÁM, ALE ZEJMÉNA K OSTATNÍM PACIENTŮM !!!

Kolegy lékaře žádáme, aby nám posílali výhradně pacienty s prokázanou endokrinopathií nebo podezřením na ni a nikoliv pacienty na preventivní vyšetření. V případě lehké asymptomatické odchylky v hladině TSH (TSH do 10mIU/l) prosíme o kontrolu s odstupem tří měsíců a teprve v případě opakované odchylky o odeslání pacienta k vyšetření. Toto se netýká gravidních žen.

Dále upozorňujeme pacienty, že z důvodu obrovského vytížení celé ordinace včetně sester nejsme schopni okamžitě reagovat na všechny příchozí telefonní hovory a prosíme vás tímto o trpělivost. V případě, že se Vám nebude dařit spojit se s námi telefonicky, zanechte, prosím, vzkaz ve formě SMS (774 574 005) nebo e-mailu (ordinace@endocare.cz). Uveďte prosím svůj požadavek, plné jméno, první polovinu rodného čísla před lomítkem a v případě e-mailu také telefonní číslo. Pro rychlý kontak můžete také využít on-line formulář. Budeme se snažit reagovat do 5 pracovních dnů.

Děkujeme za pochopení a za trpělivost

MUDr. Martina Rosická, Ph.D.