Odběry krve

Před kontrolním vyšetřením, pokud lékař neřekne jinak, je zpravidla nutné zajít několik dní předem na odběr krve. Ten je možné realizovat přímo u nás v ordinaci denně v čase 7,30 – 11,30 hod. nebo si můžete vybrat některé z desítek odběrových míst laboratoří, jejichž nabídku odběrových míst naleznete v odkazech níže. Žádanku na odběr odbržíte vždy při poslední návštěvě. Pokud žádanku nemáte nebo ji nemůžete najít, nebojte se říci si v ordinaci o novou na některé z výše uvedených kontaktů nebo přijďte na odběr rovnou k nám a my už si s tím poradíme.

Pokud jdete na odběr do naší ordinace, doporučujeme se předem na našich stránkách ujistit, že odběry ten den probíhají, ať k nám nejedete zbytečně. Děkujeme za pochopení.

Spolupracující laboratoře, které doporučujeme využívat

V odkazech níže se dostanete přímo na stránky seznamu odběrových pracovišť jednotlivých laboratoří. Tyto laboratoře k nám pravidelně zajíždí a posílají nám vaše výsledky přímo on-line zpravidla do druhého dne. Využitím některé z těchto laboratoří se tedy vyhneme někdy nejistému čekání na výsledky.

Synlab

Aeskulab

EUC

Prevedig

Spadia

Česká laboratorní

Vidia diagnostika