Vážení a milí pacienti,

provoz ordinace funguje nyní v běžném režimu, ale přesto raději sledujte naše webové stránky. Situace se může velice rychle změnit. Prosíme, hlídejte si termíny kontrol a v případě, že víte, že se nemůžete dostavit, omlouvejte se co nejdříve emailem, telefonicky nebo sms. Objednací termíny v naší ordinaci se aktuálně pohybují kolem 3-4 měsíců a je nutno s tím takto počítat. Uvolněné termíny využíváme okamžitě pro nové nebo akutní nemocné.

Pokud jste v karanténě, nemocní nebo chcete omezit kontakty z důvodu obav z nákazy, je možné opět využívat telefonických konzultací. Toto bohužel nelze použít v případě nutnosti sonografické kontroly (pokud si nejste jistí, zda právě u vás se bude kontrolovat sono, nebojte se nám zavolat nebo napsat email). Konzultace se budeme snažit načasovat na termín vaší původně domluvené návštěvy, ale spíše hovor čekejte někdy během dne. Uvolněné termíny využíváme pro jiné pacienty.

Nové pacienty přijímáme po osobní telefonické nebo emailové konzultaci.

Stále platí nutnost dodržování určitých pravidel v čekárně i v ordinaci.  Snažte se minimalizovat pobyt v čekárně, choďte na čas, dodržujte rozestup 2m.  V čekárně je nainstalována nádoba s dezinfekcí na ruce, kterou, prosím, použijte po vašem příchodu. Rouška je samozřejmostí. Bez roušky nebudete ošetřeni. Děkujeme za pochopení.

Pokud jste nemocní, v karanténě nebo jste se setkali s rizikovou osobou, prosíme, zůstaňte doma.  Nebudeme vám před vstupem měřit teplotu ani nechceme podepisovat čestné prohlášení, že jste zdrávi a bez rizik. My vám věříme a spoléháme se na vaši ohleduplnost.

Klidnou mysl a nadhled přeje za kolektiv ENDOCARE

MUDr. Martina Rosická, Ph.D.