Vážení a milí pacienti,

od příštího týden funguje již naše ordinace prakticky normálně, pouze ordinační hodiny externích lékařů MUDr. Krátkého, MUDr. Rašky  a doc. Jiskry jsou do konce dubna odvolány. O jejich pacienty, pokud vyšetření nelze odložit na později,  se nyní dočasně postarají MUDr. Rosická nebo MUDr. Jedličková ve svých ordinačních hodinách. Všechny pacienty zmíněných lékařů budeme postupně telefonicky kontaktovat.

Stále nabízíme možnost telefonických konzultací, zejména pokud jste starší 60ti let a nechcete se vystavovat riziku nákazy Covid-19.

V případě, že se rozhodnete tuto možnost využít, prosíme jen o upozornění dopředu klidně formou sms zprávy nebo emailem a my vám zavoláme zpět. Buďte připravení na otázku na vaše léky, krevní tlak a tepovou frekvenci (pokud máte možnost změřit), aktuální hmotnost a novinky ve vašem zdravotním stavu.  Recepty zašleme formou sms, emailem event. poštou, žádanky na další odběry budou připravené u nás v ordinaci. Odběry před konzultací lze realizovat i nadále u nás v ordinaci  po-čt 7,30 – 11,30hod. nebo na některých odběrových místech. Pokud se vydáte na odběrové místo některé z laboratoří, ověřte si nejdříve na jejich stránkách, zde jsou otevření. Postupně se většina center otevírá, ale stále nejsou otevřena všechna.

Obezitologické a kognitivně behaviorální konzultace můžete nadále v případě zájmu realizovat přes Skype. Konzultace bude probíhat v předem domluveném čase. Více info v ordinaci.

Nové pacienty přijímáme po osobní telefonické nebo emailové konzultaci.

Stále platí nutnost dodržování určitých pravidel v čekárně i v ordinaci.  Snažte se minimalizovat pobyt v čekárně, choďte na čas. V čekárně smí být v jednom okamžiku pouze dvě osoby.  V čekárně je instalována nádoba s dezinfekcí na ruce, kterou, prosím, použijte po vašem příchodu. Rouška je samozřejmostí. Bez roušky nebudete ošetřeni. Nově je možnost si u nás roušku před vyšetřením vyzvednout. Děkujeme za pochopení.

Pokud jste nemocní nebo jste se setkali s rizikovou osobou, prosíme, zůstaňte doma.  Nebudeme vám před vstupem měřit teplotu ani nechceme podepisovat čestné prohlášení, že jste zdrávi a bez rizik. My vám věříme a spoléháme se na vaši ohleduplnost.

Užívejte krásného jara a já pevně doufám, že si již brzy všichni uvidíme do obličeje a podáme si ruku.

MUDr. Martina Rosická, Ph.D. a tým Endocare s.r.o.